Nieoficjalne forum kierunku biotechnologia medyczna 2011/2012 PUM

Sami wiecie, uploady, materiały, pomoc i inne pierdoły.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2011-10-08 10:49:02

oskar_adamczyk

Administrator

Zarejestrowany: 2011-10-07
Punktów :   

Lista książek

No to mam taką prośbę. Parę osób ma wpisane kilka książek, co to podawali wykładowcy/asystenci na wykładach/ćwiczeniach, a reszta gdzieś zaginęła. Ja się do nich na pewno zaliczam.
Moja prośba:
Jak ktoś ma skompletowaną listę książek, to niech to wrzuci tutaj, co? Ew. można razem taką listę stworzyć. Po co? Zapewne wszystkich książek nie dostaniemy ani teraz, ani nigdy w księgarniach/bibliotekach, stąd moja propozycja, mogę wiele z nich mieć już w posiadaniu (lub ich substytuty, których przydatności jestem pewien, zwłaszcza z chemii ^^), albo po prostu mieć do nich dojście mniej lub bardziej legalne (gangsta' ^^) z neta, więc mogę je po prostu skołować i przekazać komuś kto ma ksero, lub po prostu skserować je w uczelnianym ksero, oczywiście po jakiejś wspólnej wrzucie.
Oczekuję oczywiście tego samego od reszty, w razie jakby ktoś już posiadał jakieś książki.

Ja, ale to zabrzmiało, jakbym pisał do jakiegoś psia mać urzędu, albo skarbówki ; P

Offline

 

#2 2011-10-15 16:28:06

Emi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-12
Punktów :   

Re: Lista książek

fizyka z biofizyką:

literatura podstawowa
- JAROSZYK F BIOFIZYKA, PZWL, WARSZAWA 2001,2008

literatura uzupełniająca
- PRZSTALSKI S.: FIZYKA Z ELEMENTAMI BIOFIZYKI I AGROFIZYKI, PWN, WARSZAWA 1989\
- MIĘKISZ S., HENRICH A.: WYBRANE ZAGADNIENIA Z BIOFIZYKI, VOLUMED, WARSZAWA 1998
- KAHN J.: ELEKTROTERAPIA, ZASADY I ZASTOSOWANIA, PZWL, WARSZAWA 1996\
- GONET B.: OBRAZOWANIE MAGNETYCZNO-REZONANSOWE. ZASADY FIZYCZNE I MOŻLIWOŚCI DIAGNOSTYCZNE,    PZWL, WARSZAWA 1997


Chemia ogólna, nieorg. i org.

- BIAŁECKA-FLORJAŃCZYK E., WŁOSTOWSKA J. - CHEMIA ORGANICZNA, WNT
- BOBER J., JANICKA A., NOCEŃ J., STAŃCZYK-DUNAJ M. - ĆWICZENIA Z CHEMII ORGANICZNEJ DLA STUDENTÓW I ROKU PUM W SZCZECINIE
- BUZA D, ĆWIL A. - ZADANIA Z CHEMII ORGANICZNEJ Z ROZWIĄZANIAMI
- BOJARSKI J. - CHEMIA ORGANICZNA. PODRĘCZNIK DLA STUDENTÓW FARMACJI, WYD. UJ
- BIELAŃSKI A. - PODSTAWY CHEMII NIEORGANICZNEJ. TOM I i II, WYD. PWN
- KĘDRYNA T. - CHEMIA OGÓLNA Z ELEMENTAMI BIOCHEMII, WYD. ZAMKOR
- SZPONAR, PLUCIŃSKI - OBLICZENIA Z CHEMII OGÓLNEJ I ANALITYCZNEJ, WYD. UG GDAŃSK 2005
- JAGODZIŃSKA, DZIEMBOWSKA - ĆWICZENIA LABORATORYJNE Z CHEMII OGÓLNEJ
- KOROHODA, PAŚKO - ĆWICZENIA Z ANALIZY I PREPARATYKI ORGANICZNEJ, WYD. NAUKOWE AKADEMII PEDAGOGICZNEJ, KRAKÓW 2005
- JARCZEWSKI - PRACA ZBIOROWA - ĆWICZENIA LABORATORYJNA Z CHEMII ORGANICZNEJ DLA STUDENTÓW BIOLOGII , ZAKŁAD CHEMII OGÓLNEJ UAM POZNAŃ 2007
- BIAŁECKA-FLORJAŃCZYK, WŁOSTOWSKA - ĆWICZENIA LABORATORYJNE Z CHEMII ORGANICZNEJ, WYD. SGGW WARSZAWA 2007

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.haracze.pun.pl www.piro.pun.pl www.nbaniggaz.pun.pl www.asking-alexandria.pun.pl www.shinobiofwar.pun.pl